Imac 507240-30013/Tortora

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy

3,192.00 ден

3,990.00 ден

Опис на производот:Лице-КожаПостава-ПлатноЃон-Гума..

  • Брендови Imac
  • Код на производ: 507240-30013/Tortora
  • Достапност: Во резерва

Достапни опции

Опис на производот:

  1. Лице-Кожа
  2. Постава-Платно
  3. Ѓон-Гума

Напиши критика

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро