Gioseppo 58352/Nude

2,994.00 ден

4,990.00 ден

Опис на производот:Лице-КожаПостава-Кожа/ТекстилЃон-Гума..

  • Брендови Gioseppo Woman
  • Код на производ: 58352/Nude
  • Достапност: Out Of Stock

Опис на производот:

  1. Лице-Кожа
  2. Постава-Кожа/Текстил
  3. Ѓон-Гума


Напиши критика

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро