Gioseppo 49080-BLACK

2,904.00 ден

4,850.00 ден

Опис на производот:Лице-КожаПостава-КожаЃон-Гума..

  • Брендови Gioseppo Woman
  • Код на производ: 49080-BLACK
  • Достапност: Во резерва

Достапни опции
Опис на производот:


  1. Лице-Кожа
  2. Постава-Кожа
  3. Ѓон-ГумаНапиши критика

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро