Gioseppo 32403-TAN

2,394.00 ден

3,990.00 ден

Опис на производот:Лице-КожаПостава-КожаЃон-Гума..

  • Брендови Gioseppo Woman
  • Код на производ: 32403-TAN
  • Достапност: Во резерва

Достапни опции

Опис на производот:

  1. Лице-Кожа
  2. Постава-Кожа
  3. Ѓон-Гума


Напиши критика

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро