Franzini 1608B-Camoscio/Lav4/Ecru

4,193.00 ден

5,990.00 ден

Опис на производот:Лице-КожаПостава-КожаЃон-Гума..

  • Брендови Franzini
  • Код на производ: 1608B-Camoscio/Lav4/Ecru
  • Достапност: Во резерва

Достапни опции

Опис на производот:

  1. Лице-Кожа
  2. Постава-Кожа
  3. Ѓон-Гума